Osobní konzultace

Někdy se dostaneme na křižovatku a nejsme si jistí, jakým směrem se vydat, nebo v životě chodíme dokola, míjíme různá rozcestíčka, ale ne a ne dojít do žádné cílové stanice. A to jsou přesně momenty, kdy potřebujeme nadhled a podívat se na svou situaci z jiného úhlu pohledu. Jenže sami to často neumíme, a proto máte možnost najít směr s námi, budeme na kousku vaší životní cesty vašimi průvodkyněmi.


Osobní konzultace s Anet

Aneta Uhrová

aneta@zivotnikrizovatka.cz
"Lidé mohou změnit své vnější životy změnou svého vnitřního myšlení."

Osobní konzultace s Katkou

Katka Otáhalová

katka@zivotnikrizovatka.cz
"Přijmi to, co je. Nech plavat to, co bylo. A měj víru v to, co přijde."

Pro koho je osobní konzultace vhodná?

Upřímně? Pro každého:-), resp. pro každého kdo si chce trochu uklidit ve svém životě. Často lidi přijdou až ve chvíli, kdy už opravdu neví, jak dál. Kdy se dostali na těžkou životní křižovatku a potřebují z ní co nejrychleji vyjet. Je úžasné, že našli odvahu říct si o pomoc a mají chuť s tím něco dělat. Ale my nemusíme dostat tu tzv. "facku", můžeme se rozhodnout najít vlastní směr kdykoliv, o to rychleji pak dojdeme do nějakého cíle, protože začínáme na vyšší emoční úrovni. 

Co vám konzultace přinese?

Obecně by se dalo říct: pořádek ve vlastním životě. Poznáte, kdo jste, co je vaší podstatou. Odstraníte si negativní přesvědčení a bloky, o kterých jste doteď pravděpodobně vůbec nevěděli. Naučíte se snadno rozhodovat, vymezit své hranice vůči okolí. Budete umět dobíjet energii. Nastavíte si kroky, které vedou do vaší cílové stanice a posunete se tak do vyšší emoční úrovně.

Rády vás naučíme používat svůj vnitřní kompas, který vás ve vašem životě dovede k trvalému dobrému pocitu ze sebe samých.

Reference ❤

"Když jsem se rozhodla pro tuto cestu, nevěděla jsem úplně, co mám očekávat, co si představit. Věděla jsem ale, že chci něco změnit. První sezení pro mě bylo překvapující, protože jsem těžko hledala odpovědi na zdánlivě jednoduché dotazy. Postupem času byly některé konzultace náročnější. Nebylo pro mě totiž snadné říkat najednou nahlas věci, které jsem v sobě celou dobu „dusila“ nebo si je nechtěla připustit. Ale byl to pro mě obrovský posun. Aneta je člověk na svém místě a pomohla mi uvědomit si věci, o kterých jsem ani neměla tušení, že pro mě můžou být překážkou. Také mi pomohla vnímat sama sebe a uvědomit kdo jsem a co opravdu chci. Díky tomu se teď cítím daleko lépe. Sezení byla vždy příjemná, Aneta je moc milá, empatická a díky ní jsem se mohla uvolnit a dokázala jsem mluvit o věcech, o kterých jen tak s někým nemluvím. Toto rozhodnutí byla správná věc! Děkuji Vám Anet:-)"
Aneta
"Jsem moc vděčná, že jsem Katku poznala, pomohla mi na cestě k sobě. Díky času, který jsme spolu strávily, jsem si uvědomila, že na prvním místě v mém životě jsem já (a opravdu si už nemyslím, že je to sobecké), poslouchám svůj vnitřní hlas a utvářím si svůj život podle sebe. Primárně jsme spolu řešily oblast nefunkčního partnerství, a přestože s partnerem již nejsem, tak se můj nový postoj k životu začal projevovat pozitivně i v dalších oblastech jako práce, přátelství, rodina. Katko, ještě jednou za vše moc děkuji."
Veronika
"Anet, sezení s Vámi je jedna velká jízda, moc si toho vážím. Trefíte se vždycky do správného místa, které je potřeba vyléčit, díky tomu se cítím jako bych odhodila batoh s kamením. Jsem vděčná, že jsem Vás potkala a rozhodla se s Vámi pracovat. Přála bych všem poznat, cítit tak velkou úlevu a radost ze života. Jste úžasná, plná energie a porozumění."
Petra
"Přiznám se, že na první setkání s paní Kateřinou jsem šel trochu s despektem, neboť jsem prošel a prožil mnohé terapie, které neměly vůbec žádný efekt a tak jsem jen s hrůzou sledoval své zhoršující se duševní a tělesné zdraví a pomalu se propadal do beznaděje. Tak jsem si řekl, že to zkusím a uvidím, protože již mám jakési zkušenosti s různými terapeuty a dokáži vycítit, jestli mi ten člověk může pomoci, nebo ne. Musím upřímně sdělit, že již po prvním setkání jsem byl příjemně překvapen, protože paní Kateřina je člověk na svém místě, je velmi opravdová a milá a HLAVNĚ, dokáže se vcítit do mé situace, do toho, co prožívám já, neboť to samé někdy prožívala (nebo možná i občas prožívá), ona. Takže se velmi těším na další setkání a snad poprvé v životě cítím, že ta terapie je uzdravující. Po malých krůčcích, ale přece."
Jarda