Individuální cesta k autenticitě, ženskosti a sebejistotě

Na individuálních konzultacích zmapujeme Tvůj aktuální stav, Tvůj výchozí bod a zaměříme se na ústřední témata, kterým je potřeba věnovat pozornost, abys efektivně došla k vnitřní svobodě. Jsme totiž přesvědčené, že prvňáček se nemůže učit počítat rovnice, a naopak pro deváťáka by počítání do 10 byla pěkná nuda.🙂 Proto vždy pracujeme vždy s ohledem na Tvou emoční úroveň. Tím stavíme pevné a trvalé základy, a Tvá změna přichází v přirozeném tempu.

Osobní konzultace s Anetou

Aneta Uhrová

aneta@zivotnikrizovatka.cz
"Lidé mohou změnit své vnější životy změnou svého vnitřního myšlení."

Osobní konzultace s Katkou

Katka Otáhalová

katka@zivotnikrizovatka.cz
"Přijmi to, co je. Nech plavat to, co bylo. A měj víru v to, co přijde."

Zpětné vazby od žen ❤

"Když jsem se rozhodla pro tuto cestu, nevěděla jsem úplně, co mám očekávat, co si představit. Věděla jsem ale, že chci něco změnit. První sezení pro mě bylo překvapující, protože jsem těžko hledala odpovědi na zdánlivě jednoduché dotazy. Postupem času byly některé konzultace náročnější. Nebylo pro mě totiž snadné říkat najednou nahlas věci, které jsem v sobě celou dobu „dusila“ nebo si je nechtěla připustit. Ale byl to pro mě obrovský posun. Aneta je člověk na svém místě a pomohla mi uvědomit si věci, o kterých jsem ani neměla tušení, že pro mě můžou být překážkou. Také mi pomohla vnímat sama sebe a uvědomit kdo jsem a co opravdu chci. Díky tomu se teď cítím daleko lépe. Sezení byla vždy příjemná, Aneta je moc milá, empatická a díky ní jsem se mohla uvolnit a dokázala jsem mluvit o věcech, o kterých jen tak s někým nemluvím. Toto rozhodnutí byla správná věc! Děkuji Vám Anet:-)"
Aneta
"Jsem moc vděčná, že jsem Katku poznala, pomohla mi na cestě k sobě. Díky času, který jsme spolu strávily, jsem si uvědomila, že na prvním místě v mém životě jsem já (a opravdu si už nemyslím, že je to sobecké), poslouchám svůj vnitřní hlas a utvářím si svůj život podle sebe. Primárně jsme spolu řešily oblast nefunkčního partnerství, a přestože s partnerem již nejsem, tak se můj nový postoj k životu začal projevovat pozitivně i v dalších oblastech jako práce, přátelství, rodina. Katko, ještě jednou za vše moc děkuji."
Veronika
"Anet, sezení s Vámi je jedna velká jízda, moc si toho vážím. Trefíte se vždycky do správného místa, které je potřeba vyléčit, díky tomu se cítím jako bych odhodila batoh s kamením. Jsem vděčná, že jsem Vás potkala a rozhodla se s Vámi pracovat. Přála bych všem poznat, cítit tak velkou úlevu a radost ze života. Jste úžasná, plná energie a porozumění."
Petra
"Přiznám se, že na první setkání s paní Kateřinou jsem šel trochu s despektem, neboť jsem prošel a prožil mnohé terapie, které neměly vůbec žádný efekt a tak jsem jen s hrůzou sledoval své zhoršující se duševní a tělesné zdraví a pomalu se propadal do beznaděje. Tak jsem si řekl, že to zkusím a uvidím, protože již mám jakési zkušenosti s různými terapeuty a dokáži vycítit, jestli mi ten člověk může pomoci, nebo ne. Musím upřímně sdělit, že již po prvním setkání jsem byl příjemně překvapen, protože paní Kateřina je člověk na svém místě, je velmi opravdová a milá a HLAVNĚ, dokáže se vcítit do mé situace, do toho, co prožívám já, neboť to samé někdy prožívala (nebo možná i občas prožívá), ona. Takže se velmi těším na další setkání a snad poprvé v životě cítím, že ta terapie je uzdravující. Po malých krůčcích, ale přece."
Jarda
Před rokem jsem byla opravdu hodně jako křeček v kolečku...nevěděla jsem kam přesně, kam dál nasměrovat můj život a fungovala jsem jako automat. Začalo se to samozřejmě odrážet na mém zdraví , na mých vztazích atd. Pak jsem potkala na jednom semináři Katku, její příběh mě hodně oslovil...ona sama mě hodně oslovila, tak jsem se ještě na tom semináři rozhodla, že se k ní objednám. Začala jsem k ní chodit pravidelně jednou za měsíc na konzultace a vždy jsem se na ně těšila - a těším, protože mi ukázala jiný úhel pohledu na mé situace, ukázala mi, jak vzít život do svých rukou, nebát se vyjet na cestu, řídit a být víc sama sebou. Za ten rok jsem dokázala ukončit nevyhovující práci, začít budovat podnikání v oblasti celostní terapie, což je moje srdeční záležitost, cítím se být víc sebevědomou ženou, která se má ráda, dokáže vystoupit před lidi a předávat jim své zkušenosti a díky tomu, že jsem já spokojená a dávám si lásku, tak ji můžu dávat i lidem kolem. Můj život se opravdu změnil a stále mění, jak na sobě pracuji. Děkuji moc a těším se na virtuální i osobní setkávání. Hanka
Hanka