Obrázky pro ženskou duši – srpen

Srpen v plném proudu, plný slunce, zlaté barvy, hladivé a osvěžující vody, hojnosti barev a chutí… A my ke zpříjemnění těchto dní přidáváme další obrázky, které vás propojí s vaší duší, s tím, co hluboko uvnitř vás čeká, až si toho všimnete a dáte tomu celou svoji pozornost. Je to něco, co vás potřebuje momentálně nejvíc.

Díky této vaší naplněné části, budete zase více napojené na sebe. A díky tomu budete zažívat DOBRÝ POCIT- ze sebe, ze života… Více se napojíte na svoji ženskou podstatu, na svoji intuici, dostanete se do svého středu.

Tak se nechte přitáhnout jedním ze 4 obrázků. Který je ten váš? Který vás nejvíc oslovil.

 

 A tady už můžete číst poselství toho vašeho obrázku přesně pro vás, pro vaši aktuální situaci:

 

1. SMUTEK

Možná zrovna nezažíváte úplně snadné období. A možná se ve vašem životě ani nic dramatického neodehrává, ale vy se přesto necítíte dobře. Zalévá vás SMUTEK. Chce se vám, plakat, rozhodí vás kdejaká blbůstka. A možná s tímto pocitem bojujete a snažíte to smutno ve vás odehnat, něčím překrýt. Přílišnou aktivitu, vyplňováním neustálými akcemi, setkáváním s lidmi.

Ale i tenhle pocit je v pořádku, i tenhle pocit je vaší součástí. Právě teď přišel, protože ho potřebujete. Slzy můžou odnést věci, které dlouho byly skryty hluboko ve vás a kterým nebyla dávána vaše pozornost. A přitom tu jsou. A vy si je nesete. A tíží vás. A smutek pro vás přišel udělat to, že je můžete konečně propustit, poděkovat jim a nechat je být. Dohojit bolístky. Pofoukat je a nechat zacelit. Chviličku pobýt sama se sebou. Vydechnout a znovu se nadechnout. Utřít slzy a podívat se před sebe.

Protože pak silnější a moudřejší můžete vyjít do života. A začít se zase smát, lehčeji tančit po své cestě. Nebojte se své bolesti, potřebujete ji. Pomůže vám. Posílí vás.

2. ŽIVOT, ZNOVUZROZENÍ

Jste ŽIVOT. Nikde jinde ho víc cítit nemůžete než v sobě.

Vaše nohy jsou kořeny, které vás ukotvují, spojují s matkou zemí a dodávají vám pevnost a stabilitu. Ve vašem lůně je NOVÝ ZAČÁTEK. Odtud plyne vaše ženská síla a energie. Ve vaší svatyně vše začíná. Tady se dějí zázraky splynutí. Odtud můžete vyklíčit a vyrůst v pevný strom. V jeho kmeni bije vaše srdce, zdroj veškeré objímající lásky. Z něj se můžete rozvětvit a rozkošatit dál do prostoru a vysoko do nebe.

Ve vašich vlasech víří zdroj nových ideí. Ve vaší hlavě máte ty nejkrásnější a nejpodpůrnější myšlenky. A vy víte, že jste tady, že jste tam, kde máte být, že jste tvůrkyně svého života. A kdykoli můžete ZAČÍT ZNOVA.

Co bylo, už není. Co bude, ještě není. Ale vy jste právě teď. A odtud, z vás všechno vychází. Nebojte se tedy pustit minulost a nebojte se budoucnosti. O sebe se vždy můžete opřít. V sobě najdete vždy zdroje.

 

3. UKONČENÍ, SMRT

Ukončujete právě nějaké období? Něco dozrálo a je třeba sklidit plody? Něco už není aktuální a jen vás to brzdí? Něco už jste dlouho nesly a už nemůžete takto pokračovat dál, dává vám to okovy, stahuje k zemi?

Ano, teď je právě ten čas se s něčím ve vás rozloučit. Něco, co bylo doposud důležité, UKONČIT. Dlouho to možná nešlo. Dlouho jste na sbíraly odvahu. Dlouho jste s tím zápasily a nechtěly si připustit, že tento boj nejde vyhrát. Snažily se pro danou věc nebo osobu dělat všechno, jen aby to fungovalo. A čím víc jste se snažily tohle minulé udržet, tím víc jste nad tím ztrácely kontrolu, tím víc se vám to rozpadalo pod rukama.

Možná se na sebe zlobíte, že jste to už měly vyřešit dávno. Že jste v tom zbytečně setrvávaly. Je to v pořádku. Přesně takhle to mělo být. Přesně tuhle dobu to mělo trvat. Přesně tyhle procesy jste potřebovaly zažít a projít si jimi. Bez toho, by jste nebyly tou, kterou teď jste. Ano ODUMÍRÁ ve vás kus sebe. Je to ale nevyhnutelný proces. Bez toho by nic nového, svěžího nemohlo ve vás vzniknout. A dokud tu jste, máte jít kupředu. Nebojte se toho.

 

4. RADOST

 Znáte ten pocit, když si s vašimi vlasy pohrává větřík a jednotlivé prameny svobodně tančí v celém prostoru? Když vás sluneční paprsky hladí a pronikají až hluboko do vás? Když bosa stojíte v měkké trávě a cítíte, jak jste spojená a vrostlá do země, její součást? Jak voní a osvěžuje vás voda z blízkého potoka, díky které si uvědomujete tok a hloubku života?

Je vám dobře. Vše je tak, jak má být. Máte radost a důvěřujete, sobě, životu. Znáte tenhle pocit? Kdy naposledy jste v sobě cítily RADOST?

Možná to bylo, když jste byla malou holčičkou nebo když jste jako dívka stála dychtivě před vstupem do dospělosti. Možná už jste i na tyhle pocity zapomněla. Ale vaše vnitřní holčička a žena volají po tomto pocitu. Tak málo ho nyní zažíváte. A tak moc ho celá vaše bytost potřebuje. Jak úzdravná je RADOST pro celé vaše tělo, každou buňku. Jak hřejivá je pro vaše srdce. Jak osvěžující je pro vaši mysl. Nebojte se a pozvěte ji do svého života.

 

Doufám, že vás ten váš obrázek oslovil, inspiroval, dodal odvahu, pohladil po duši a vy můžete s vědomým pocitem, že v sobě máte toho nejlepšího navigátora, vaši moudrou ženskou duši, vykročit směle a s tanečním krokem do dalších dnů.

A pokud v tom nechcete tančit samotné a ještě nejste v naší skupince ŽENSKY A SEBEJISTĚ, tak vás do ní s láskou zveme.

 

 

Kateřina Otáhalová
Jsem průvodkyně na cestách a životních křižovatkách všech, kterým přestala fungovat vnitřní navigace.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů