Náramky oslovující ženskou duši

Dnes jsou tu místo kreslených obrázků fotky 4 náramků.

My ženy milujeme krásné věci…rády se zdobíme…rády se kocháme…rády si vybíráme přesně to, co naší duši ladí…tak na co je naladěná vaše duše teď?

 

Který náramek vás nejvíc zaujal? Co v sobě nese za poselství, proč si vás právě přivolal tento určitý náramek? Proč vás oslovil?

 

1. KLID a BEZPEČÍ

Nyní se potřebuješ trošku schovat, zalézt na chvíli do ulity, která tě ochrání, k sobě. Pofoukat a pohladit všechny dosud utržené rány. Zastavit krvácející srdce. Doléčit jizvičky. Opečovat se. Dopřát sluchu všem svým slabým místům. Dát jim pozornost a soucit. Ztišit bolest. Vyplakat se.

Ano, bylo toho hodně, co jsi musela skousnout a překonat. Teď je čas pustit to, co už ti neslouží, co tě stahuje. Nechat minulost a její křivdy za sebou.

Dodat si jistoty a začít důvěřovat sobě. Nikdo jiný ti nikdy nemůže říct lépe než ty, co je právě pro tebe to nejlepší, to nejdůležitější, to nejpotřebnější. Každý den se znovu a znovu rozhodni proměnit boj v lásku, svoji slabost v sílu, svoji méněcennost v docenění sebe sama, svůj smutek a lítost v radost a aktivitu. Připrav se na cestu. Můžeš cokoli.

Kameny tohoto náramku, Angelit a Ametyst, tě v těchto záměrech mohou podpořit.

 

 

2. UZEMNĚNÍ a NAPOJENÍ SE NA SEBE

Možná se nyní trochu ztrácíš a hledáš pevnou půdu pod nohama. Nějak ti uniká realita nebo se s ní nedokážeš z nějakého důvodu spojit. A raději možná sníš a vznášíš se mimo tady a teď, kreslíš si svoji budoucnost. Možná se jen vyhýbáš tomu a těm, kteří ti moc dobře nedělají. Kteří tě využívají, neuznávají, kterým neumíš říct ne. Tyto úniky tě ale oslabují víc a víc.

Je třeba se konečně postavit a čelit i tomu, co nebude zrovna nejpříjemnější. Je třeba nastavit svoje hranice, zesílit svoje kontury, upevnit své kořeny. Podívat se na sebe a uznat svoje potřeby, svoji hodnotu a svoji důležitost. Postavit se za sebe a říct i ne, dost, konec. Přetnout některá pouta. Ukončit konflikty. A vyjít pevně krok za krokem po své cestě. S důvěrou v sebe a v život.

Kameny tohoto náramku, Tygří oko, Sluneční kámen, Křišťál, zesílí tvoji energii a pomohou odstranit z tvého života vše, co tam nepatří.

 

 

3. POHLAZENÍ a OBEJMUTÍ

Necítíš se momentálně zrovna milovaná. Trápí tě samota nebo odcizení. Srdce bolí a svírá se úzkostí a strachem. Moc chceš přijetí, lásku, ale bojíš se dalšího odmítnutí, hrubosti, tvrdosti. Raději své city nedáváš najevo. Necháváš si je pro sebe a skrýváš je pod bručounstvím, kritikou, dohadováním. Tvoje tělo je stažené, sexuální životadárná energie je pozastavena. Sílí v tobě pocit, že nemůžeš…

Ty ale můžeš, láska není venku, láska je v tobě. Je čas odpustit a možná i opustit to, co bylo nebo je bolavé. A konečně se oddat kráse, sebelásce, péči, sebepotěšení. Rozproudit v sobě radost, energii. Rozhořet ty pohasínající jiskřičky. Rozkvést a zavonět. Přitáhnout k sobě lásku a život.

Kameny tohoto náramku, Rodochrozit, Růženín, Jadeit, pomohou harmonizovat vztahy a dodat životu vášeň.

 

 

4. ODVAHA a UPŘÍMNOST

Jsi připravena zbourat stará omezení a bloky. A k tomu je třeba sledovat, co říká tvoje srdce a mluvit narovinu. Komunikovat i nepříjemné věci. Být upřímná k ostatním, ale především a prvotně k sobě samotné. Postavit se s odvahou na svoji cestu. Nebát se nahlídnout do svých pandořiných skříněk. Jinak není možné uvolnit a očistit tvoje hluboké citové vzorce. A bez toho se nemůžou v tvém životě dít změny.

Dovolit si žít život podle sebe, naladit se znovu na svoji ženskost, která v sobě nese dynamičnost a cykličnost. Obnovit spojení se svojí podstatou. Znovu se napojit a začít vnímat svoje tělo, jako nekonečný zdroj síly, rozkoše, lásky. Nechat svým tělem bezpečně protéct všechny tvoje proměnlivé emoce a vyjít po této koupeli silnější, plná štěstí a vděčnosti, v harmonii s okolím.

Kameny tohoto náramku, Larimar, Tygří oko, Jadeit, ti pomohou projít tyto změny s odvahou a rozhodností.

 

Tak co drahé ženy, ladí vám váš výběr? Pomohl vám vybraný náramek v ukotvení v sobě?

Pro všechny ženy, které mají rády krásu a sdílení je tu prostor v naší skupince ŽENSKY A SEBEJISTĚ, tak vás do ní s láskou zveme.

 

 

Kateřina Otáhalová
Jsem průvodkyně na cestách a životních křižovatkách všech, kterým přestala fungovat vnitřní navigace.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů